| Valmistaja | Logitech |
| Takuu | 24 |
| Ominaisuudet | Valaistut näppäimet, lataus mikro-USB:n kautta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 367 mm |
| Korkeus | 17 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| Paino | 495 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |