| Valmistaja | JayBird, Logitech |
| Paino | 16 g |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Langaton | On |
| Tuotekuvaus | Jaybird Freedom Wireless - Innovatiiviset kuulokkeet huippusuositulta Jaybirdiltä! Patentoitu design ja todellinen musiikkielämys! |
| Kuulokkeet | |
| Bluetooth | On |
| Impedanssi | 16 Ohm |
| Herkkyys | 96 dB |
| Taajuusvaste | 20Hz - 20kHz Hz |
| Ovatko nappikuulokkeet | On |