| Valmistaja | Logitech |
| Takuu | 24kk |
| Paristo | 2x AAA |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| Bluetooth | On |
| Mitat | |
| Leveys | 279 mm |
| Korkeus | 16 mm |
| Syvyys | 124 mm |
| Paino | 423 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Mac OS X 10.8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |