| Valmistaja | Logitech |
| Takuu | 24kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Paristo | 1x AA |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 61,6 mm |
| Korkeus | 33 mm |
| Syvyys | 100,5 mm |
| Paino | 82 g |
| Yhteys | |
| Langaton | On |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Mac OS X 10.8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 2 lkm |
| Rulla | On |