| Valmistaja | Lenovo, Logitech |
| DPI | 5 700 |
| Paristo | 2 vuotta max |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ominaisuudet | ohjelmoitavat näppäimet |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| Windows Vista | On |
| Windows XP | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |
| Mitat | |
| Syvyys | 120 mm |
| Korkeus | 41 mm |
| Paino | 131 g |
| Liitäntä | |
| USB | On |