| Valmistaja | Logitech |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Paristo | Litium-polymeeriakku |
| DPI | 1 000 |
| Laser | on |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 86 mm |
| Korkeus | 48 mm |
| Syvyys | 126 mm |
| Paino | 145 g |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 5 lkm |
| Rulla | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 8 | On |
| Mac OS X 10.8 | On |
| Windows 8.1 | On |