| Valmistaja | Marshall |
| Paino | 220 g |
| Langaton | On |
| Tuotekuvaus | Muhkeita saundeja langattomasti tarjoavat Marshall Major II Bluetooth-kuulokkeet istuvat pehmeiden korvatyynyjen ansiosta mukavasti päähän, ja tarkkaan harkittu muotoilu tekee luureista myös hyvännäköiset päässä. Marshallin takuuvarmaa laatua edustavat Major II kuulokkeet toistavat musat ja muun audion tasavarmasti ja tasokkaasti Bluetooth aptX-koodekin ansiosta, joten voit liikkua vapaasti missä tahansa kuulokkeiden kantoalueella. Langattomiin Marshall Major II -kuulokkeisiin sisältyy myös kelautuva johto, jonka voit ottaa käyttöön halutessasi ja säätää juuri sopivan pituiseksi, ettei johto kietoudu tuolinjalkoihin ja muihin esteisiin. Johdossa on myös ohjaimet sekä mikrofoni esimerkiksi peli- ja puhelukäyttöön. |
| Kategorian/tuotteen pagetitle | Marshall Major II BT -kuulokkeet |
| Kategorian/tuotteen metadescrip | Marshallin Major II Bluetooth-kuulokkeet takaavat tasalaatuisen ja kirkkaan äänenlaadun langattomasti. Katso hinnat Hintaseurannasta. |
| Kuulokkeet | |
| Bluetooth | On |
| Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
| Impedanssi | 64 Ohm |
| Herkkyys | 99 dB |
| Taajuusvaste | 10-20000 Hz |
| Puolipeittävä | On |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 30 h |