| Valmistaja | Media-Tech |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Impedanssi | 4 Ohm |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Elementit | 2-tie - aktiivinen |
| Teho per kanava | 20 W |
| Kaiutinjärjestelmä | 2.0 |
| Aktiivikaiutin | On |
| Teho keskikanavassa | 20 W |
| Teho yhteensä | 40 W |
| Mitat | |
| Leveys | 145 mm |
| Korkeus | 330 mm |
| Syvyys | 166 mm |
| Paino | 4,9 kg |