| Valmistaja | Microsoft |
| Ominaisuudet | Ergonominen muotoilu, rajoitettu Mac OS X -tuki |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Paristo | 4 AA |
| Desktop | On |
| Mukana tuleva hiiri | Molempikätinen optinen perushiiri |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 459,2 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Syvyys | 210,7 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 8 | On |
| Mac OS X 10.7 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |