| Valmistaja | Microsoft |
| Ominaisuudet | Langaton minivastaanotin |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Paristo | 4 AA |
| Mukana tuleva hiiri | Langaton BlueTrack-hiiri |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 467 mm |
| Korkeus | 27,2 mm |
| Syvyys | 199 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |