| Valmistaja | mionix |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 8 200 |
| Laser | on |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 65 mm |
| Korkeus | 36,6 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| Paino | 93 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 9 lkm |
| Rulla | On |
| Rullan tilt ominaisuus | On |