| Valmistaja | Mionix |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 10 000 |
| Optinen | On |
| Testivoittaja (julkaisu, nro/vuosi, palkinto, url) | KotiMikro, 02/2016, Suosittelemme, http://www.kotimikro.fi |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 70 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Syvyys | 122 mm |
| Paino | 93 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 6 lkm |
| Rulla | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |