| Valmistaja | MSI |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Laser | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 81 mm |
| Korkeus | 43 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| Paino | 153 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 8 | On |
| Mac OS X 10.7 | On |
| Mac OS X 10.8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 6 lkm |
| Rulla | On |