| Valmistaja | Naim |
| Tuotekuvaus | Let the voice of Naim take you inside the music. |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| S/PDIF | On |
| Ethernet | On |
| USB 2.0 | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Mitat | |
| Leveys | 628 mm |
| Korkeus | 122 mm |
| Syvyys | 256 mm |
| Paino | 13 000 g |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Kaiutin | 6 kpl, 450 W |
| Määrä | 6 kpl |
| Teho | 450 W |
| Herätyskello | On |
| WiFi | On |
| Pakkauksen sisältö | |
| Pikaopas | On |
| Kaukosäädin | On |