| Valmistaja | Nanoxia |
| Väri | musta, harmaa |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 445 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 185 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 220 mm |
| Korkeus | 517 mm |
| Syvyys | 532 mm |
| Paino | 11 340 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| EATX | Ei |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 6 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 9 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 3 |