| Valmistaja | NEC |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 23 tuumaa, 58,42 cm, 250 cd/m2, 1000:1, 5 ms, 160 astetta, 170 astetta, 25000:1 |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 23 tuumaa |
| Halkaisija | 58,42 cm |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 170 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 170 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 25000:1 |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 5,7 kg |
| Leveys | 544,3 mm |
| Korkeus | 374,5 mm |
| Syvyys | 213,9 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Takuu | |
| Kesto | 36 kk |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 1 W |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| DVI | On |
| DisplayPort | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 24 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 56 Hz |