| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kauko-ohjain | On |
| Projektoritekniikka | DLP |
| Etäisyyssuhde | 0.25-1 |
| Liitännät | |
| USB | On |
| D-Sub | On |
| Ethernet | On |
| HDMI-portti | On |
| RS232C | On |
| Analoginen stereolähtö | On |
| Komposiittivideotulo | On |
| Analoginen stereotulo | On |
| USB-host | On |
| D-sub lähtö | On |
| Mitat | |
| Paino | 4,7 kg |
| Kuva | |
| Resoluutio | 1 920 x 1 080 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kontrastisuhde | 10000:1 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kirkkaus | 3 200 ANSI lumenia |
| Kuvaformaatti | Full HD |
| Kaiutin | |
| Määrä | 1 kpl |
| Teho | 8 W |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Lamppu | |
| Lampun käyttöikä | 3 000 tuntia |
| Lampun käyttöikä säästötilassa | 4 000 tuntia |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (normaalitila) | 323 |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 0,18 |
| Virrankäyttö (säästötila) | 272 |
| Väri | |
| Valkoinen | On |
| Ääni | |
| Äänenvoimakkuus | 34 db |
| Äänenvoimakkuus säästötilassa | 29 db |
| Asennus | |
| Kattokiinnitys | On |
| Taustaprojisointi | On |
| Pöytäasennus | On |
| Suorituskyky | |
| H-Sync Range | 15-100 kHz |
| V-Sync Range | 50-120 Hz |
| Heittoetäisyys | |
| Min | 85 m |
| Max | 100 m |