| Valmistaja | Netatmo |
| Tuetut muistikorttityypit | microSD 32GB asti |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Web-käyttöliittymä | On |
| Kamera | |
| Tarkkuus | 4 Mpx |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kuvakulma | 100° |
| IR-valo | On |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Lisätieto | iOS 8 tai uudempi, Android 4.3 tai uudempi |
| Mitat | |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeus | 200 mm |
| Syvyys | 110 mm |
| WLAN | |
| Sisäinen antenni | On |
| IEEE 802.11b | On |
| IEEE 802.11g | On |
| IEEE 802.11n | On |