| Valmistaja | Nilfisk-ALTO |
| Teho | 1 200 W |
| Automaattinen virrankatkaisu | ei |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Äänenvoimakkuus | 59 db |
| Pölysäiliön käyttötilavuus | 30 l |
| Johdon pituus | 7,5 m |
| Tuotekuvaus | ATTIX 30 edustaa kompaktia, mutta tehokasta märkä/kuivaimuri-mallistoa - ja se sopii esimerkiksi paljon liikkuvalle työmiehelle. Ergonominen muotoilu ja alhainen äänitaso mahdollistavat paremman käyttömukavuuden ja pidemmän työskentelyajan. Pieni koko ja hyvä suorituskyky sekä kattava sarja malleja tekevät ATTIX 30 täydellisen ratkaisun ammattilaisille, jotka liikkuvat työssään paikasta toiseen. Käyttökustannukset on minimoitu pestävällä PET-fleecesuodattimella ja matalan äänitason ansiosta voit imuroida muiden läsnä ollessa häiritsemättä. Imurissa on johto- ja varustepidike sekä työkalukotelo. |
| Mitat | |
| Leveys | 380 mm |
| Korkeus | 595 mm |
| Syvyys | 450 mm |
| Paino | 10 kg |
| Tyyppi | |
| Pölynimuri | On |