| Valmistaja | Nilfisk-ALTO |
| Teho | 1 130 W |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Äänenvoimakkuus | 85 db |
| Pölysäiliön käyttötilavuus | 22 l |
| Johdon pituus | 2,2 m |
| Tuotekuvaus | Multi II on oiva valinta "DIY"-ihmiselle! Hyvä valinta kodin kakkosimuriksi, esimerkiksi varastoon tai työpajaan, kun tarvitsee imuroida myös märkää ainetta. |
| Mitat | |
| Pituus | 400 mm |
| Leveys | 365 mm |
| Korkeus | 564 mm |
| Paino | 7,85 kg |
| Tyyppi | |
| Pölynimuri | On |