| Valmistaja | Nilfisk-ALTO |
| Teho | 1 260 W |
| Automaattinen virrankatkaisu | Automaattinen start/stop sähkötyökaluille |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Äänenvoimakkuus | 87 db |
| Pölysäiliön käyttötilavuus | 30 l |
| Johdon pituus | 4 m |
| Tuotekuvaus | Multi II on oiva valinta "DIY"-ihmiselle! Hyvä valinta kodin kakkosimuriksi, esimerkiksi varastoon tai työpajaan, kun tarvitsee imuroida myös märkää ainetta. |
| Mitat | |
| Pituus | 426 mm |
| Leveys | 374 mm |
| Korkeus | 684 mm |
| Paino | 10,5 kg |
| Tyyppi | |
| Pölynimuri | On |