| Valmistaja | Nilfisk-ALTO |
| Teho | 1 260 W |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Äänenvoimakkuus | 87 db |
| Pölysäiliön käyttötilavuus | 50 l |
| Johdon pituus | 2,5 m |
| Tuotekuvaus | Multi II on oiva valinta "DIY"-ihmiselle! Hyvä valinta kodin kakkosimuriksi, esimerkiksi varastoon tai työpajaan, kun tarvitsee imuroida myös märkää ainetta. Multi II -märkä-/kuivaimuria voidaan pitää myös kiinteänä yksikkönä, sen suuren säiliökoon ansiosta. |
| Mitat | |
| Leveys | 485 mm |
| Korkeus | 700 mm |
| Syvyys | 516 mm |
| Paino | 11,7 kg |
| Tyyppi | |
| Pölynimuri | On |