| Valmistaja | NZXT |
| Tyyppi | Micro-ATX |
| Väri | valkoinen/musta, musta, musta/punainen, musta/sininen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 411 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 164 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 210 mm |
| Korkeus | 393 mm |
| Syvyys | 421 mm |
| Paino | 7 600 g |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 3 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |