| Valmistaja | NZXT |
| Väri | musta, valkoinen/musta, musta/punainen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 363 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 160 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 363 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 245 mm |
| Korkeus | 426 mm |
| Syvyys | 450 mm |
| Paino | 7 200 g |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 3 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |