| Valmistaja | OBH Nordica |
| Mitat | |
| Leveys | 33 cm |
| Korkeus | 17 cm |
| Syvyys | 15 cm |
| Paino | 1,5 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Tekniset tiedot | |
| Tiputtamaton kaatojärjestelmä | On |
| Pystysuuntainen silitys | On |
| Termostaatin säätö | On |
| Suihkepainike | On |
| Pystyhöyrytys | On |
| Kosteutussuihku | On |