| Valmistaja | oki |
| Takuu | 36kk |
| Prosessori | PowerPC464FP 533MHz |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Lämpenemisaika | 19 s |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 485 mm |
| Korkeus | 373 mm |
| Syvyys | 521 mm |
| Paino | 28 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 40 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 530 arkkia |
| Paperitasojen määrä | 1 kpl |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a3 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 350 arkkia |
| Tulostuksen resoluutio | |
| Maksimi | 1200x1200 dpi |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 98 | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| Linux | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 128 Mt |
| Enimmäismäärä | 640 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (normaalitila) | 550 |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 75 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 15 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 1,2 |
| Virrankäyttö (huippu) | 1 200 |
| Äänenvoimakkuus | |
| Äänitaso valmiustilassa | 37 dbA |
| Äänitaso toiminnassa | 54 dbA |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 5 s |
| Paperin paino | |
| Minimi | 60 g/m² |