| Valmistaja | oki |
| Takuu | 36kk |
| Prosessori | 532 MHz |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Lämpenemisaika | 60 s |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 410 mm |
| Korkeus | 242 mm |
| Syvyys | 504 mm |
| Paino | 22 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 30 sivua/min |
| Väri | 26 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 250 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 256 Mt |
| Enimmäismäärä | 768 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 90 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 14 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 1,5 |
| Virrankäyttö (huippu) | 1 170 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,5 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |