| Valmistaja | oki |
| Takuu | 36kk |
| Prosessori | 800 MHz |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Tulostustekniikka | värilaser |
| Lämpenemisaika | 32 s |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 449 mm |
| Korkeus | 780 mm |
| Syvyys | 552 mm |
| Paino | 62,5 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 35 sivua/min |
| Väri | 35 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 830 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a3 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 250 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 98 | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| Linux | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 256 Mt |
| Enimmäismäärä | 768 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (normaalitila) | 100 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 12 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 1 |
| Virrankäyttö (huippu) | 1 400 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,15 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 9,5 s |
| Paperin paino | |
| Maksimi | 176 g/m² |
| Minimi | 60 g/m² |