| Monitoimitulostin | On |
| Väri | On |
| Laser | On |
| Lämpenemisaika | 60 s |
| Tulostustekniikka | värilaser |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| LCD-näyttö | On |
| Prosessori | 533 MHz |
| Takuu | 36kk |
| Valmistaja | oki |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,5 |
| Virrankäyttö (huippu) | 1 170 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 1,5 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 20 |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 100 |
| Paperinkäsittely | |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 150 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Paperikapasiteetti | 250 arkkia |
| Skannausominaisuudet | |
| Skannaus verkkoon | On |
| Skannaus tiedostopalvelimelle | On |
| Värisyvyys | 48 bit |
| Skannaus sähköpostiin | On |
| Optinen tekstintunnistus (OCR) | On |
| Skannaus FTP:lle | On |
| Skannaus USB-massamuistille | On |
| Optinen tarkkuus | 1200x1200 dpi |
| Paperin paino | |
| Minimi | 64 g/m² |
| Maksimi | 176 g/m² |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Tarkkuus | 600 dpi |
| Kopiointinopeus (väri) | 20 kopiota/min |
| Kopioiden enimmäismäärä | 99 kpl |
| Kopiointinopeus (mv) max | 22 kopiota/min |
| Suurennus/pienennys | 25-400% |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Windows Vista | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows XP | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 8,5 s |
| Toiminnot | |
| Kopiointi | On |
| Skannaus | On |
| Tulostus | On |
| Faksi | On |
| Liitettävyys | |
| Ethernet | On |
| USB | On |
| Muisti | |
| Enimmäismäärä | 768 Mt |
| Vakio | 256 Mt |
| Mitat | |
| Leveys | 427 mm |
| Korkeus | 444 mm |
| Syvyys | 509 mm |
| Paino | 29 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 22 sivua/min |