| Laser | On |
| Väri | On |
| Tulostustekniikka | värilaser |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| LCD-näyttö | On |
| Prosessori | 450 MHz |
| Valmistaja | Epson |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 7 x64 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Windows Vista | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows XP | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows 98 | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Liitettävyys | |
| FireWire | On |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 626 mm |
| Korkeus | 460 mm |
| Syvyys | 666 mm |
| Paino | 72 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 30 sivua/min |