| Valmistaja | OKI, Brother |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Neulojen lukumäärä | 24 kpl |
| Tulostusvoimakkuus | 1+3 |
| Matriisitulostin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 552 mm |
| Korkeus | 116 mm |
| Syvyys | 345 mm |
| Paino | 8,4 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Luonnos | 390 merkkiä sekunnissa |
| Normaalilaatu | 260 merkkiä sekunnissa |