| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Äänenvoimakkuus | 55 db |
| Neulojen lukumäärä | 9 kpl |
| Tulostusvoimakkuus | 1+5 |
| Matriisitulostin | On |
| Tulostustekniikka | pistematriisikirjoitin |
| Valmistaja | OKI |
| Mitat | |
| Leveys | 398 mm |
| Korkeus | 153 mm |
| Syvyys | 345 mm |
| Paino | 7,5 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Luonnos | 570 merkkiä sekunnissa |
| Normaalilaatu | 507 merkkiä sekunnissa |