| Valmistaja | Onanoff |
| Valmistajan tuotesivu | www.onanoff.com/products/buddyphones-standard-pink |
| Johdon pituus | 0,8 m |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
| Impedanssi | 32 Ohm |
| Herkkyys | 85 dB |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Elemettien koot | 30 mm |
| Sisääntuloteho Max | 20 mW |
| Peittävä | On |