| Valmistaja | One For All |
| Johdon pituus | 5 m |
| Tuotekuvaus | Hear every word with crystal clear sound. Unlike a usual audio headphones, these corded TV headphones were designed to deliver high speech intelligibility and enhance your TV viewing experience. Thanks to the Voice Clear Technology and functional design, you not only get an outstanding quality of the spoken voice but also an interference-free audio without the background noise. Don’t miss another word during your favourite show, movie or game. |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
| Impedanssi | 32 Ohm |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Äänenpaine | 100 dB |
| Elemettien koot | 40 mm |
| Särö | < 2% |
| Peittävä | On |