| Valmistaja | Onkyo |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 32 Gt |
| Mitat | |
| Leveys | 75,9 mm |
| Korkeus | 129 mm |
| Syvyys | 12,7 mm |
| Paino | 203 g |
| Näyttö | |
| Koko | 4,7 tuumaa |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Ominaisuudet | |
| SD-korttipaikka | On |