| Valmistaja | Onkyo |
| Paino | 36 g |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kuulokemikrofoni | On |
| Tuotekuvaus | E200BT in-ear wireless headphones give you complete wireless freedom while enjoying music on the go. Bluetooth® connectivity lets you stream music wirelessly from any Bluetooth® enabled device. A 3-button remote control and microphone allows music volume adjustment and call answering with a push. |
| Kuulokkeet | |
| Bluetooth | On |
| Impedanssi | 16 Ohm |
| Herkkyys | 107 dB |
| Taajuusvaste | 8-24000 Hz |
| Ovatko nappikuulokkeet | On |