| Valmistaja | Onkyo |
| Paino | 18 g |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kuulokemikrofoni | On |
| Tuotekuvaus | Supports High Resolution Audio Semi-closed acoustic architecture with custom designed 13.5mm high power driver Sturdy aluminum housing provides a rigid metal cabinet to eliminate unwanted vibrations Twisted tangle-free cable with high quality in-line control |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
| Impedanssi | 32 Ohm |
| Herkkyys | 108 dB |
| Taajuusvaste | 6-40000 Hz |
| Ovatko nappikuulokkeet | On |