| Valmistaja | Panasonic |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ominaisuudet | |
| Bluetooth | On |
| Mitat | |
| Leveys | 90 mm |
| Korkeus | 140 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Paino | 0,6 kg |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (normaalitila) | 2 |
| Kaiuttimet | |
| Kaiutinjärjestelmä | Mono |
| Elemettien koot | 5 cm |
| Teho yhteensä | 3 W |
| Viritin | |
| FM | On |
| DAB | On |