| Valmistaja | Panasonic |
| Paino | 17,5 g |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Johdon pituus | 1,2 m |
| Kuulokemikrofoni | On |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
| Impedanssi | 20 Ohm |
| Herkkyys | 106 dB |
| Taajuusvaste | 5-40000 Hz |
| Elementit | Neodyymi |
| Elemettien koot | 11 mm |
| Ovatko nappikuulokkeet | On |