| Valmistaja | Panasonic |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Impedanssi | 6 Ohm |
| Teho per kanava | 10 W |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| Teho yhteensä | 20 W |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 170 mm |
| Korkeus | 179 mm |
| Syvyys | 77 mm |
| Paino | 1,5 kg |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 8,5 h |