| Valmistaja | Panasonic |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Impedanssi | 8 Ohm |
| Elementit | Double Layer Nanosized Bamboo Cone Speaker |
| Teho per kanava | 20 W |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| Elemettien koot | Woofer: 8 cm ×2, Tweeter: 2.5 cm ×2 |
| Teho yhteensä | 40 W |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Leveys | 248 mm |
| Korkeus | 131 mm |
| Syvyys | 155 mm |
| Paino | 2,5 kg |