| Valmistaja | Panasonic |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Impedanssi | 8 Ohm |
| Elementit | Double Layer Nanosized Bamboo Cone Speaker |
| Teho per kanava | 20 W |
| Teho bassovahvistimessa | 40 W |
| Kaiutinjärjestelmä | 2.1 |
| Elemettien koot | Woofer: 8 cm ×2, Tweeter: 2.5 cm ×2, Subwoofer: 12 cm Mica ×1 |
| Teho yhteensä | 80 W |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Leveys | 373 mm |
| Korkeus | 224 mm |
| Syvyys | 138 mm |
| Paino | 4 kg |