| Valmistaja | Panasonic |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Elementit | Double Layer Bamboo Cone Tweeter |
| Kaiutinjärjestelmä | 1-way 1 speaker (Bass-reflex) |
| Elemettien koot | Tweeter: 6 cm Cone Type, Woofer x 2: 10 cm Cone Type, Superwoofer: 25 cm Cone Type |
| Teho yhteensä | 1 000 W |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Leveys | 378 mm |
| Korkeus | 724 mm |
| Syvyys | 436 mm |
| Paino | 19,8 kg |