| Valmistaja | Panasonic |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaiutinjärjestelmä | 2.0 |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB 2.0 | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Liitännät | |
| USB | On |
| Sisään menot | 3,5 mm AUX IN |
| Kuulokkeet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 400 mm |
| Korkeus | 197 mm |
| Syvyys | 107 mm |
| Ominaisuudet | |
| Kaiutin | 2 kpl |
| Määrä | 2 kpl |
| Väri | |
| Musta | On |
| Tuetut formaatit | |
| CD | On |
| MP3 | On |
| WMA | On |
| JPEG | On |
| Äänenkäsittely | |
| AAC | On |
| Toisto | |
| CD-R/CD-RW | On |
| DVD-R/DVD-RW | On |
| Viritin | |
| FM | On |