| Valmistaja | Panasonic |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaukosäädin | On |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| Kuulokkeet | On |
| Ominaisuudet | |
| Radio (Fm) | On |
| Mitat | |
| Leveys | 153 mm |
| Korkeus | 224 mm |
| Syvyys | 232 mm |
| Paino | 1,4 kg |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (normaalitila) | 17 |
| Väri | |
| Musta | On |
| Kaiuttimet | |
| Teho yhteensä | 40 W |
| Viritin | |
| RDS | On |
| FM | On |
| Toisto | |
| MP3 | On |
| CD-R/CD-RW | On |