| Valmistaja | Panasonic |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaukosäädin | On |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| USB 2.0 | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Ominaisuudet | |
| Radio (Fm) | On |
| Kaiutin | 2 kpl |
| Määrä | 2 kpl |
| Aux in | On |
| Liitännät | |
| Sisään menot | 3,5 mm AUX IN |
| Kuulokkeet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 211 mm |
| Korkeus | 114 mm |
| Syvyys | 267 mm |
| Väri | |
| Musta | On |
| Kaiuttimet | |
| Teho per kanava | 60 W |
| Kaiutinjärjestelmä | 3-tie |
| Teho yhteensä | 120 W |
| Äänenkäsittely | |
| MP3 | On |
| AAC | On |
| Toisto | |
| CD-R/CD-RW | On |
| Viritin | |
| FM | On |
| Virrankulutus | |
| Käynnissä | 44 W |
| Valmiustilassa | 0.25 W |