| Valmistaja | Panasonic |
| Kosketusnäyttö | On |
| Kosketusalusta | On |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| VGA | On |
| USB 2.0 | On |
| IEEE 1394 | On |
| Line-in | On |
| RJ-11 | On |
| RJ-45 | On |
| Line-out | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| 3G | On |
| LAN | 10/100/1000 |
| Muisti | |
| Tyyppi | DDR2 SDRAM |
| Kapasiteetti | 4 Gt |
| Suoritin | |
| Välimuistin määrä | 3 000 kt |
| Välimuistin tyyppi | L2 |
| Nopeus | 1,2 GHz |
| Kiintolevy | |
| Lisätieto | Iskusuojattu ja lämmitetty |
| Näyttö | |
| Koko | 14 tuumaa |
| Resoluutio | 1 024 x 768 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 024 px |
| Resoluutio (korkeus) | 768 px |
| Näytönohjain | |
| Integroitu näytönohjain | Mobile Intel GS45 Expreess |
| Mitat | |
| Leveys | 27,1 cm |
| Syvyys | 21,6 cm |
| Paksuus | 4,9 cm |
| Paino | 2,1 kg |
| Multimedia | |
| Integroidut kaiuttimet | On |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
| Web-kamera | On |
| Akku | |
| AC-Adapteri | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 7 Professional | On |
| Optinen asema | |
| Ei DVD-asemaa | On |