| Valmistaja | Pantum |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 417 mm |
| Korkeus | 244 mm |
| Syvyys | 305 mm |
| Paino | 7,5 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 22 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 150 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Muisti | |
| Vakio | 128 Mt |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 7,8 s |