| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | iOS 8 tai uudempi, Android 4.3 tai uudempi |
| Näyttö | |
| Tyyppi | e-paper screen, Corning Gorilla Glass |
| Resoluutio (leveys) | 144 px |
| Resoluutio (korkeus) | 168 px |
| Koko | 1,25 " |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | iOS 8 tai uudempi, Android 4.3 tai uudempi |
| Näyttö | |
| Tyyppi | e-paper screen, Corning Gorilla Glass |
| Resoluutio (leveys) | 144 px |
| Resoluutio (korkeus) | 168 px |
| Koko | 1,25 " |
| Mitat | |
| Leveys | 37,5 mm |
| Syvyys | 40,5 mm |
| Paksuus | 10,5 mm |
| Paino | 62,3 g |