| Valmistaja | Phanteks |
| Väri | musta/valkoinen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 472 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 193 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 318 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 235 mm |
| Korkeus | 535 mm |
| Syvyys | 550 mm |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| EATX | On |
| Tyyppi | |
| Täystorni | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 6 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 3 |